Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Zarządu

Bank Rumia SpółdzielczyO firmie

  • Morska 21, Rumia
    Rumia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Bank Rumia Spółdzielczy

Morska 21

Rumia

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i wsparcie pracy bieżącej członków Zarządu

  • Organizacja pracy i posiedzeń Zarządu

  • Przygotowanie materiałów i organizacja posiedzeń organów statutowych: Zebranie Grupy Członkowskiej, Zebranie Przedstawicieli, Rady Nadzorczej

  • Planowanie i realizacja inicjatyw z zakresu Polityki Członkowskiej

  • Bieżąca obsługa sekretariatu

  • Koordynowanie procesu składania i monitorowania reklamacji

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji zarządczej

  • Organizacja spotkań wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny - Wyższe Wykształcenie (preferowane administracja, prawo, bankowość i finanse)

  • Warunek konieczny - minimum 3 letniego doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w instytucji finansowej)

  • Biegła znajomość pakietu MS Office w tym PowerPoint

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Nastawienie na współpracę ze wszystkimi zespołami

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kwalifikacji, szereg szkoleń

  • uczestniczenie w interesujących projektach,

  • pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karty podarunkowe, Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Bank Rumia Spółdzielczy jest instytucją finansową z 70-letnim doświadczeniem w sprzedaży produktów bankowych na lokalnym rynku. Zgodnie ze słowami naszej misji: „Realizujemy pomysły ludzi stąd". Ponadto w codziennych działaniach kierujemy się przyjętymi wartościami: relacje, zespół, odpowiedzialność, aktywność, doskonałość, perspektywa. Nowoczesna Centrala i jego Oddziały, konkurencyjna oferta i wysoka jakość obsługi pozwala naszemu Bankowi osiągnąć wysokie wyniki być liderem wśród banków spółdzielczych.

Przewiń do profilu firmy