Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu/ Sekretariat

MASTER HOUSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu oraz dbałość o sprawy organizacyjne biura,

  • wsparcie dla Zarządu w codziennej jego pracy oraz organizowanie spotkań,

  • wsparcie administracyjne i organizacyjne innych działów,

  • obsługa korespondencji firmowej oraz współpraca z firmami kurierskimi,

  • nadzór nad terminowym i prawidłowym przepływem dokumentów i informacji,

  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizację dokumentów,

  • przygotowywanie raportów,

  • zaopatrywanie biura w materiały biurowe i eksploatacyjne,

  • wykonywanie innych zadań administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe/branżowe

  • prawo jazdy kat. B,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,

  • samodzielność i inicjatywa,

  • komunikatywność, sumienność, dokładność, terminowość,

  • wysoka kultura osobista

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

O nas

Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa to działający od 2012 roku deweloper skoncentrowany na rynku zachodniopomorskim.

Pierwsza inwestycja Master House to zrealizowane w 2015 roku osiedle Baltic Park w Pogorzelicy. Zaprojektowanie, budowa, a wreszcie wprowadzenie do sprzedaży około 200 apartamentów nad morzem i kilkunastu lokali usługowych przy głównej promenadzie miejscowości były udanym startem w branży deweloperskiej. Obecnie realizuje kolejne dwie inwestycje, to jest w Pogorzelicy oraz w Szczecinie.