Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Zarządu - Sekretarka

PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.O firmie

PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.

Narwicka 6

Gdańsk

PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o., lider w projektowaniu obiektów morskich, przemysłowych oraz wojskowych, spółka należąca do Grupy Technologicznej ASE. Jako wiodące biuro projektowe, Projmors specjalizuje się w projektowaniu portów, stoczni, nabrzeży i falochronów. Opracowujemy również ekspertyzy, orzeczenia, programy inwestycyjne oraz studia w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego jak i szeroko pojętej hydrotechniki. W zakres usług oferowanych przez nasze biuro wchodzą także nadzory autorskie, inwestorskie oraz odbiory robót.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do swojego zespołu:

Opis stanowiska pracy:

Obowiązki:

  • Prowadzenie sekretariatu zarządu
  • Dbanie o obieg dokumentów w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość oprogramowania biurowego MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Ciekawa praca w renomowanym biurze o bogatej tradycji
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Projmors z siedzibą w Gdańsku w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Projmors z siedzibą w Gdańsku. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Projmors do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres [email protected]

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach proszę o dopisanie następującego sformułowania: "Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Projmors Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne