Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu - Sekretarz/ka

STANIECZKO Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

STANIECZKO Sp. z o.o. Sp. k.

Fabryczna 11

Tychy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie sprawnego funkcjonowania Biura, zaopatrzenie w artykuły biurowe,
  • Koordynacja sprawnego obiegu dokumentów i korespondencji oraz obsługa rozmów telefonicznych
  • Prowadzenie i nadzorowanie kalendarza spotkań, przyjmowanie gości Firmy, dbanie o porządek i wygląd Biura,
  • Nadzór nad okresami ważności ubezpieczeń
  • Współpraca z zewnętrznym biurem kadrowym w przekazywaniu i tworzeniu dokumentów
  • Organizacja i rozliczanie podróży służbowych
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą: wprowadzanie do systemu, przekazywanie adresatom
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Wypełnianie wniosków A1, wizowych, urzędowych, itp.
  • Obsługa gości odwiedzających firmę: kierowanie do odpowiednich osób, dbałość o napoje
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez zarząd spółki

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku wymagającym prezencji, dbałości o porządek w dokumentach i współpracy z dyrekcją, zarządem.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w rozmowach i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i dokładność
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków i wykazywanie własnej inicjatywy w porządkowaniu spraw
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy
  • stabilną formę zatrudnienia w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy