Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zarządu

  • Siemianice (pow. trzebnicki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Preh Car Connect jest globalnym producentem urządzeń Infotainment dla przemysłu motoryzacyjnego. Pracuje z nami około 1200 specjalistów na trzech kontynentach w Ameryce, Azji i Europie. Produkujemy wysokiej jakości radia samochodowe dla wiodących producentów branży automotive. Sukces Preh opiera się na pomysłowości i zaangażowaniu naszych pracowników. Jako firma silnie rozwijająca się oferujemy ciekawe i wszechstronne możliwości rozwoju

    Do naszej lokalizacji w Siemianicach (obok Obornik Śląskich) obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    ASYSTENT/KA ZARZĄDU

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook)
    • Znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie zaawansowanym
    • Prawa jazdy kat. B
    • Umiejętności zarządzania czasem i priorytetami
    • Otwartości, samodzielności i proaktywności w działaniu
    • Dyskrecji i wysokiej kultury osobistej

    Mile widziane:

    • Wykształcenie o profilu administracyjnym
    • Doświadczenie w przedsiębiorstwie zatrudniającym powyżej 250 pracowników

    Zakres obowiązków:

    • Bieżąca obsługa biura Zarządu
    • Obsługa i organizacja spotkań biznesowych, podróży służbowych i wyjazdów firmowych
    • Współpraca z poszczególnymi działami spółki
    • Nadzorowanie i koordynacja pracy recepcji
    • Sporządzanie raportów i dokumentacji  na potrzeby Zarządu
    • Zapewnianie efektywnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem, podległymi pionami, strukturą wewnętrzną oraz całą grupą kapitałową

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Benefity tj. (darmowa nauka języków obcych w czasie pracy, prywatna opieka medyczna, kantyna, dofinansowanie wypoczynku, bonusy świąteczne)

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj
      Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.  ul. Poznańska 4; Siemianice 55-120

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”