Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Zarządu

Centrum Techniki MACRO Sp. z o. o.

  • Suchy Las (pow. poznański)

    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynowanie pracy w zakresie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu

  • Koordynowanie procesu obiegu dokumentów oraz archiwizacji dokumentacji, w tym nadzór nad korespondencją z partnerami biznesowymi

  • Prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań oraz redagowanie pism w imieniu Zarządu

  • Realizacja zadań zleconych przez Zarząd oraz wykonywanie prac wspomagających pozostałe działy

  • Zarzadzanie delegacjami oraz rezerwacją hoteli na potrzeby podróży służbowych członków Zarządu

  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w Spółce oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie, preferowane wyższe kierunek administracja

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu, systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność, czynne prawo jazdy kat. B,

  • Dobrej znajomości programów z Pakietu MS Office-Excel,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Rozwój zawodowy w spółce o stabilnej pozycji na rynku

  • Pakiet opieki medycznej

O nas

Centrum Techniki Macro Sp. z o.o. jeden z największych dystrybutorów narzędzi do obróbki skrawaniem metali, poszukuje kandydatów na stanowisko Asystent/-ka Zarządu.