Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zarządu

  • Świecie, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Veolia Północ Sp. z o.o.
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Świecie
    nr:132/2018/Z

    ZADANIA:

    • Obsługa sekretariatu spółki
    • Organizowanie podróży służbowych członków zarządu i innych pracowników ( rezerwacja hoteli, biletów)
    • Organizowanie spotkań członków zarządu ( uzgadnianie terminu , miejsca)
    • Realizacja polityki dotyczącej telefonów służbowych,
    • Organizowanie imprez i wydarzeń w spółce związanych z reklamą, marketingiem i budowaniem wizerunku.
    • Realizacja polityki dotyczącej floty samochodowej spółki,

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Kilkuletni staż pracy;
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
    • Komunikatywność.
    • Oczekujemy na osoby prezentujące postawę lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i deklarujące działania na rzecz budowy kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
    • Dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
    • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do kart Multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom