Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

DB Port Szczecin Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Zarządu przy wykonywaniu bieżących zadań: organizowanie spotkań, przygotowywanie zarządzeń i uchwał,

  • Archiwizacja dokumentów według standardów firmy,

  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy Zarządem a innymi działami w firmie,

  • Dbanie o wygląd sekretariatu oraz najbliższego otoczenia Zarządu w celu budowania pozytywnego wizerunku firmy,

  • Koordynowanie procedur związanych ze zgromadzeniem wspólników,

  • Nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania spółki w zakresie przestrzegania obowiązujących norm, regulacji,

  • Współpraca z kancelariami prawnymi i jednostkami administracji publicznej,

  • Obsługa spotkań z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi,

  • Współpraca z dostawcami usług kurierskich i Pocztą Polską.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

  • Mile widziane wykształcenie w kierunku: administracyjnym, zarządzania oraz psychologii,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne – umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach w organizacji,

  • Inicjatywa oraz zaangażowanie w działaniu, dokładność, sumienność oraz terminowość,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Doświadczenie w obszarze administracyjnym,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,

  • Dodatkowy dzień urlopu,

  • Regulację wynagrodzenia każdego roku,

  • Pakiet socjalny zawierający: dofinansowania do m.in wakacji, paczek świątecznych, kart sportowych, pożyczek, zapomóg,

  • Pakiet medyczny: Luxmed,

  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW,

  • Dofinansowanie do żłobka, przedszkola,

  • Program stypendialny dla twojego dziecka.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Zapraszamy do naszego zespołu! Przyślij nam swoje zgłoszenie lub kontaktuj się za pomocą numeru telefonu: 726980181.

Odnajdujesz się w porządkach i zróżnicowanych zadaniach? Jesteś osobą skrupulatną oraz mierzącą się z wyzwaniami?

W takim razie zapraszamy do naszego Team’u!

DB Port Szczecin Sp. z o. o. jest nowoczesnym przeładowcą portowym w największym kompleksie przeładunkowo - logistycznym w zachodnim rejonie Bałtyku. Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy Deutsche Bahn AG.

Czerp korzyści z DB Port Szczecin - zadbamy o Ciebie!

Przewiń do profilu firmy