Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Zarządu

Follow me! - Szczecin

5 0007 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Aleja Wojska Polskiego 184C

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

• Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

• Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentacji,

• Prowadzenie terminarza spotkań, organizowanie i koordynowanie spotkań wewnątrz i na zewnątrz firmy,

• Weryfikacja umów zawieranych w imieniu Zarządu,

• Współpraca z dostawcami i partnerami firmy,

• Wsparcie pozostałych działów Firmy.

Nasze wymagania

Oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego,

• Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego lub j. niemieckiego w mowie i piśmie

• Bardzo dobrej organizacji czasu pracy własnego,

• Zdolności organizacyjnych,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat,

• Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,

• Możliwość rozwoju,

• Pracę pełną wyzwań, ciekawych doświadczeń i dużą samodzielność w działaniu.

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Benefity: Medicover, Multisport.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Firma Follow me! - wiodąca marka w segmencie premium przewozów osobowych, działająca w międzynarodowej grupie Flixbus, poszukuje osoby na stanowisko Asystent/-ka Zarządu

Przewiń do profilu firmy