Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Zarządu

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Asystent
  • 2018-02-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Telzas , firma technologiczna w branży energoelektroniki z Grupy ETC. Wiodący w Polsce producent i dostawca inteligentnych rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego i monitoringu, wykorzystywanych w telekomunikacji i teleinformatyce (ICT), energetyce, kolei i przemyśle,

    poszukuje do Zespołu Sprzedaży kandydatów na stanowisko:

    ASYSTENT/-KA ZARZĄDU
    Miejsce pracy: Szczecinek
    Nr ref. GZ/02/2018/P

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie sekretariatu Spółki oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu.

    Wymagania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy biurowej,
    • wykształcenie co najmniej średnie,
    • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office szczególnie Excel i PowerPoint,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • prawo jazdy kat. B,
    • wysoka kultura osobista,
    • dobra organizacja pracy i wielozadaniowość,
    • komunikatywność,
    • dokładność, rzetelność, terminowość,
    • otwartość na nowe zadania,
    • zaangażowanie i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • umowa o pracę.
    • program wdrożenie do pracy.
    • roczny budżet szkoleniowy do wykorzystania na wybrane przez Ciebie szkolenie czy konferencje.
    • komputer, telefon komórkowy.
    • dofinansowana karta Multisport.
    • atrakcyjny program rekomendacji.
    • grupowy program ubezpieczeniowy.
    • coroczne dofinansowanie do wypoczynku.
    • udział w wydarzeniach firmowy (integracja).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    TELZAS Spółka z o.o.
    78-400 Szczecinek, ul. Bugno 3
    Tel. 094 37 29 750, 094 37 297 09
    www.telzas.com.pl

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez TELZAS Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).