Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

VEOLIA POŁUDNIEO firmie

  • Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prezentacji, zestawień, raportów na potrzeby zarządu

  • Sporządzanie sprawozdań z posiedzenia zarządu

  • Pozyskiwanie dokumentów w Urzędach i Sądach (wpisy, zaświadczenia)

  • Przygotowanie organizacyjne pracy organów spółki ( Walne Zgromadzenia, posiedzenia Rady Nadzorczej)

  • Bieżąca obsługa sekretariatu.

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji oraz dokumentów

  • Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej.

  • Sporządzenie kalendarza zarządu oraz przygotowanie techniczne spotkań biznesowych

  • Wspomaganie przy organizowaniu wyjazdów służbowych oraz spotkań biznesowych

  • Komunikacja wewnętrzna

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku administracja, zarządzanie;

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Biegła obsługa pakietu MS Office i narzędzi Google (Word, Excel, Power Point)

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, w tym planowanie i określanie priorytetów

  • Komunikatywność;

  • Dyskrecja i wysoka kultura osobista

  • Umiejętności działania pod presją czasu i prowadzenia kilku zadań jednocześnie

  • Prawo jazdy kat.B;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne