Oferta pracy

Asystent/ka zarządu

FAMUR S.A.O firmie

  • Hutnicza 5-9, Tarnowskie Góry
    Tarnowskie Góry, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

FAMUR S.A.

Hutnicza 5-9

Tarnowskie Góry

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie zarządu w wykonywaniu obowiązków

  • administrowanie biurem

  • obsługa korespondencji

  • współpraca z kierownikami wiertni (rozliczanie godzin pracowników terenowych)

  • prowadzenie arkusza ewidencji zapytań i procesów ofertowych

  • przygotowywanie dokumentacji towarzyszącej postępowaniom ofertowym

  • przygotowywanie zestawień do urzędów

  • bieżąca współpraca z działem kadr oraz księgowością

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • znajomość programów MS Office

  • przejmowanie inicjatywy, dociekliwość, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji interpersonalnych oraz swobodę w kontaktach telefonicznych

  • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy, ustalania priorytetów

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania cennych doświadczeń

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Spotkanie rekrutacyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy