Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Maxcom S.A.O firmie

Maxcom S.A.

Towarowa 23A

Tychy

Firma MaxCom S.A. jeden z liderów rynku sprzętu telekomunikacyjnego i elektroniki użytkowej w Polsce i Europie w związku z dynamicznym rozwojem pilnie poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa sekretariatu Spółki;
  • zarządzanie obiegiem dokumentów;
  • wsparcie codziennej pracy Zarządu;
  • współpraca z brokerem ubezpieczeniowym (koordynowanie, odnawianie umów ubezpieczenia mienia oraz floty samochodowej Spółki);
  • współpraca z działem prawnym Spółki w kwestii wypełniania obowiązków informacyjnych względem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie;
  • wysyłanie raportów bieżących i okresowych do Krajowego Nadzoru Finansowego (operator ESPI);
  • koordynacja okresowych sprawozdań Zarządu z działalności Spółki i Grupy Kapitałowej Maxcom;
  • przygotowywanie umów/aneksów do umów o współpracy (zarówno w języku polskim jak i angielskim);
  • koordynacja przepływu dokumentów z firmą księgową poza granicami Polski dotyczących spółki zależnej;
  • monitorowanie stanu zaopatrzenia artykułów biurowych i spożywczych (kawa, herbata itp);
  • dbanie o porządek w biurze;
  • współpraca z innymi działami Spółki;
  • przygotowanie i redagowanie dokumentów oraz pism zewnętrznych i wewnętrznych;
  • dbanie o efektywny przepływ informacji między Zarządem a pracownikami.

Wymagania:

  • wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dobra znajomość MS Office;
  • otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • preferowane wykształcenie wyższe;
  • wskazane posiadanie prawa jazdy B;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w Spółce Giełdowej;
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i efektów pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz lekcje języka angielskiego;
  • benefity takie jak np. karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie grupowe;
  • pracę w pozytywnej atmosferze z wykwalifikowanymi współpracownikami;
  • pyszna kawę i herbatę :).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Maxcom S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez MAXCOM SA w Tychach”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy