Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • Pełny etat
  • 2019-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa sekretariatu biura Zarządu.
    • Odpowiedzialność za obieg dokumentów, zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji.
    • Prowadzenie kalendarza Członków Zarządu.
    • Organizowanie i obsługa spotkań dla Członków Zarządu.
    • Dokonywanie wszelkich formalności związanych z wyjazdami służbowymi Członków Zarządu.
    • Wsparcie administracyjne Zarządu.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
    • Biegła umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych.
    • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków z nastawieniem na efekt.
    • Energiczne usposobienie, otwarty umysł i chęć zdobycia doświadczenia.
    • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, systematyczność i dobra organizacja pracy własnej.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie, będącej liderem swojej branży.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu,
    • Różnorodność zadań i wyzwań.
    • Rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do nauki język angielskiego).
    • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
    • Miłą i przyjazną atmosferę.