Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
GRUPA MAK to największa w branży firma brokerska z polskim kapitałem zrzeszająca w sobie spółki, które są potentatami na naszym rynku ubezpieczeniowym.

MAK działa i dba o bezpieczeństwo swoich Klientów już od 20 lat. W ich oczach jest zaufanym partnerem i specjalizuje się w obsłudze programów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie i odpowiedzialności cywilnej oraz finansowych zawsze najlepiej dopasowanych do rzeczywistych potrzeb Klientów, a ponad 300 pracowników w tym 100 licencjonowanych brokerów codziennie wspiera swoich Klientów budując unikalne, spersonalizowane rozwiązania ubezpieczeniowe.
ASYSTENT/KA ZARZĄDU

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Bardzo dobrej i praktycznej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Wysokiej kultury osobistej i dobrej prezencji
  • Umiejętności samodzielnej ogranizacji pracy
  • Dyspozycyjności
  • Odpowiedzialności, dokładności, punktualności i zaangażowania
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa recepcji Zarządu
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Członków Zarządu
  • Rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • Pomoc przy ogranizacji spotkań biurowych
  • Utrzymanie porządku i archiwizacja dokumentacji
  • Współpraca z dostawcami i klientami

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń oraz opieki medycznej dla członków rodziny
  • Pracę od poniedziałku do piątku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę MAK z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy