Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Centrum Medyczne MAVIT

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa sekretariatu

  • zarządzanie korespondencją oraz nadzór nad właściwym i terminowym obiegiem dokumentów

  • nadzór nad dokumentacją spółki

  • wsparcie w zakresie działań związanych z codziennym funkcjonowaniem i rozwojem spółki

  • przygotowywanie i redagowanie dokumentów

  • zarządzanie kalendarzem spotkań oraz ich organizacja

  • nadzór nad terminowym i prawidłowym przepływem informacji

  • organizacja podróży służbowych

  • nadzór nad zaopatrzeniem artykułów niezbędnych do funkcjonowania biura

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o detale

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)

  • umiejętność poprawnego tworzenia i redagowania pism

  • umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów

  • wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie i samodzielność

  • elastyczność oraz otwartość na ludzi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. to sieć nowoczesnych, doskonale wyposażonych ośrodków medycznych o ugruntowanej pozycji w branży. Na rynku usług medycznych działamy ponad 20 lat, przez ten okres zdobywaliśmy szerokie doświadczenie w zakresie okulistyki, a od 2010 r. także w dziedzinie laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Obecnie przyjmujemy Pacjentów w czterech nowoczesnych ośrodkach: Szpital Specjalistyczny i dwa Ośrodki Diagnostyczne - okulistyka (Warszawa) oraz Szpital Specjalistyczny - okulistyka, laryngologia oraz chirurgia szczękowo-twarzowa (Katowice).

Centrum Medyczne MAVIT nieustannie dba o wysoką jakość świadczonych usług, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i współpracując z wybitnymi specjalistami. Misją CM MAVIT jest dobro i pełna satysfakcja każdego Pacjenta.

Centrum tworzą przede wszystkim ludzie. Jednym z naszych atutów jest pomocna, ambitna i wykształcona kadra, która stale dąży do zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy