Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Mięta Antonina Lasota z siedzibą w: Antoniego Wiwulskiego 41, 51-629 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

Mięta HRO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 06 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie CEO w codziennych obowiązkach biznesowych

  • zarządzanie projektami prowadzonymi przez przełożonego

  • prowadzenie i zarządzanie kalendarzem swojego przełożonego,

  • umawianie i koordynowanie spotkań biznesowych, organizowanie wyjazdów etc.

  • tworzenie sprawozdań i raportów ze spotkań

  • kontakt z klientami agencji

  • zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej

  • dbanie o obieg dokumentacji w firmie, obsługa korespondencji oraz redagowanie pism w języku polskim oraz angielskim

  • umiejętne planowanie oraz koordynowanie zadań

  • współpraca i stały kontakt z całym zespołem

  • wykonywanie zleconych działań w zależności od aktualnych potrzeb

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • swobodne posługiwanie się narzędziami z pakietu Microsoft Office

  • doskonała organizacja pracy, systematyczność i rzetelność

  • umiejętność priorytetyzowania zadań

  • zorientowanie na cel i profesjonalizm w działaniu

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole agencji PR

  • możliwość samorealizacji i rozwijania swoich kompetencji, możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy z zakresu PR i marketingu dzięki bezpośredniej współpracy z CEO agencji

  • uczestniczenie w realizacji kampanii reklamowych (reklamy, sesje zdjęciowe, eventy)

  • przyjazne miejsce pracy w biurze w Warszawie

  • konieczne narzędzia do wykonywania pracy (komputer, telefon)

  • pakiet benefitów

Mięta HR

Jeśli cechuje Cię komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej, analityczne myślenie, masz wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, posiadasz podzielności uwagi i potrafisz koordynować kilka zadań w tym samym czasie – zapraszamy Cię do zespołu Stor9! Poszukujemy osoby, która potrafi reagować na bieżące potrzeby, ale również sama wychodzi z inicjatywą i proponuje korzystne rozwiązania. Jest asertywna, nie boi się wyzwań i z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem podchodzi do pracy.

Przewiń do profilu firmy