Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

WAN S.A.

WAN S.A.

aleja Jana Pawła II 80

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych i informacji,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • przygotowywanie pism, notatek, projektów dokumentów,

  • ścisła współpraca z innymi działami,

  • obsługa centrali telefonicznej,

  • organizacja spotkań w siedzibie firmy,

  • dbanie o zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe,

  • tłumaczenia i redagowania pism związanych z pracą biura/Zarządu.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość pakietu Ms Office,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność, zdolność podejmowania decyzji, skrupulatność,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat),

  • kartę MultiSport,

  • przyjazne środowisko pracy.