Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Echo Investment S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja kalendarza zarządu- będziesz odpowiadać za koordynację czasu pracy najważniejszych osób w firmie, przygotowanie spotkań biznesowych oraz podróży służbowych.

  • Kompletowanie i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji i korespondencji ogólnofirmowej- będziesz odpowiadać za ich dystrybucję oraz wprowadzanie danych do systemu.

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami- aby zapewnić sprawną koordynację zadań będziesz na co dzień kontaktować się z wieloma osobami reprezentującymi dostawców usług/produktów.

  • Wsparcie kadry zarządzającej w codziennych zadaniach- w pracy zarządu pojawia się wiele sytuacji wymagających szybkiej i sprawnej reakcji na bieżące problemy i zadania.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- Twoje doświadczenie w koordynacji zadań przy wsparciu zespołu pomoże Ci szybko i sprawnie wejść w nowe zadania.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- będziesz używać tego języka w codziennej pracy, dlatego ważne jest dla nas, abyś potrafił/a porozumieć się sprawnie nie tylko w piśmie, ale także w mowie.

  • Świetna komunikacja- na co dzień będziesz współpracować z osobami zajmującymi najwyższe stanowiska w naszej firmie, dlatego sprawna komunikacja biznesowa to dla nas podstawa.

  • Skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy- Twoim głównym zadaniem będzie koordynacja pracy zarządu, dlatego umiejętność sprawnego ułożenia własnych zadań jest kluczowa w codziennym działaniu.

  • Sprawne działanie pod presją czasu- w codziennej pracy będziesz spotykać się m.in. z nieplanowanymi sytuacjami, więc Twoja szybka i adekwatna reakcja i umiejętność znalezienia rozwiązania będzie kluczowa do ich skoordynowania.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę

  • Opiekę medyczną LuxMed

  • Kafeterię benefitów w tym m.in. dofinansowanie do pakietów sportowych

  • Pracę w przyjaznym zespole specjalistów u dynamicznie rozwijającego się dewelopera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • inicjatywy dobroczynne

  • akcje promocyjne z partnerami biznesowymi

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, budującym w różnych sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy