Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Zarządu

CIECH SERVICES SP. Z O.O.O firmie

CIECH SERVICES SP. Z O.O.

Wspólna 62

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kalendarzami spotkań Członków Zarządu
  • Organizowanie i uzgadnianie czasu pracy Członków Zarządu
  • Organizowanie podróży służbowych oraz prowadzenie rejestracji delegacji, rezerwacji biletów lotniczych oraz hoteli
  • Rozliczanie wydatków służbowych
  • Przygotowywanie i obsługa spotkań firmowych, zebrań, konferencji, wizyt gości Zarządu
  • Obsługa faktur kosztowych
  • Obsługa korespondencji, przygotowywanie i redagowanie pism
  • Obsługa zaopatrzenia i zakup materiałów biurowych
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z jednostkami organizacyjnymi
  • Procesowanie obiegu dokumentacji w Spółce
  • Archiwizacja dokumentów
  • Asystowanie i pomoc we wszystkich działaniach Zarządu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Pozytywne nastawienie, inicjatywa w działaniu
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Wysoka kultura osobista, otwartość, komunikatywność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny i przejrzysty system premiowy
  • aplikacja do nauki języka obcego online
  • praca w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji

1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, opakowania szklane.

Asystent/ka Zarządu, Wspólna 62, Śródmieście, Warszawa