Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

KUKE Finance S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w przygotowaniu posiedzeń Zarządu, nadzorowanie poprawności i kompletności wniosków kierowanych do rozpatrzenia przez Zarząd, koordynacja procesu sporządzania dokumentacji posiedzeń

  • wsparcie w przygotowaniu dokumentów kierowanych do innych organów korporacyjnych (do właściciela, do Rady Nadzorczej), zapewnienie sprawnej i terminowej komunikacji z ww. organami

  • archiwizacja dokumentów korporacyjnych (uchwał, protokołów, aktów notarialnych) zgodnie z przyjętymi w Spółce zasadami, dbałość o kompletność archiwizowanej dokumentacji

  • aktywny udział w realizacji projektów prowadzonych przez Zarząd

  • tworzenie prezentacji, raportów, podsumowań

  • redagowanie pism kierowanych na zewnątrz, wsparcie w tworzeniu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w imieniu Zarządu

  • prowadzenie terminarza Zarządu

  • planowanie i organizacja podróży służbowych i spotkań

  • planowanie i organizacja innych wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365 (przede wszystkim: Word, Excel, Outlook, Power Point), umiejętność posługiwania się narzędziami komunikacji zdalnej (w szczególności Teams), łatwość adaptacji do nowych rozwiązań informatycznych

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów, wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • komunikatywność i umiejętność budowanie relacji

  • asertywność i proaktywność

  • wysoka kultura osobista i dyskrecja

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i zdobywania nowej wiedzy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • opiekę medyczną

KUKE Finance została powołana do życia przez KUKE, która od ponad 30 lat ubezpiecza transakcje handlowe polskich przedsiębiorców. Celem naszej działalności jest finansowanie należności zagranicznych i krajowych w ramach wszystkich dostępnych na rynku rodzajów faktoringu, w szczególności faktoringu pełnego, czyli z przejęciem ryzyka niewypłacalności kontrahenta. Dzięki współpracy z doświadczonym ubezpieczycielem, możemy kompleksowo zarządzać portfelem należności naszych klientów oferując w ramach jednego rozwiązania finansowanie należności, prowadzenie kont rozliczeniowych, monitoring i inkaso należności a także ubezpieczenie należności. Jesteśmy częścią Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju i członkiem Polskiego Związku Faktorów

Przewiń do profilu firmy