Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Zarządu

Saint-GobainO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesu podpisywania umów przez Zarząd
  • Koordynacja procesu obiegu dokumentów i informacji
  • Przygotowanie prezentacji na zlecenie Zarządu
  • Rezerwacja i rozliczanie hoteli, biletów lotniczych
  • Wsparcie administracyjne działów firmy głównie Sprzedaży oraz Marketingu
  • Obsługa systemu K2 i WorkFlow - zapotrzebowania/ zamówienia/ dekretacja faktur
  • Organizacja spotkań pracowniczych i zewnętrznych
  • Prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim

Nasze wymagania

Jakich kandydatów szukamy?

• Aktywnie angażujących się w wykonywanie obowiązków, przedsiębiorczych i samodzielnych

• Posiadających umiejętności organizacyjne, planowania i określania priorytetów

• Z umiejętnością tworzenia prezentacji w programie Power Point, zmysłem graficznym i wysokim poczuciem estetyki

• Mających doświadczenie na podobnym stanowisku

• Ze znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

• Z wykształceniem wyższym

• Z dobrą znajomością MS Office i łatwością obsługi innych programów i aplikacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

ISOVER, RIGIPS, WEBER

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Isover, Rigips i Weber od ponad 100 lat dostarcza na świecie kompleksowe rozwiązania dla budownictwa. Opierając się o swoje międzynarodowe doświadczenie, stawiamy na rozwój materiałów i kompletnych systemów, które są bezpieczne, wydajne i łatwe w aplikacji oraz dostosowane do potrzeb lokalnego rynku. W Isover, Rigips i Weber wierzymy, że w branży budowlanej najważniejsza jest troska o ludzi i środowisko, w jakim żyją!

Dołącz do naszego zespołu!

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Asystent/ka Zarządu, Warszawa