Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Zarządu

Antal SSC/BPOO firmie

8 000–10 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie spotkań oraz zarządzanie kalendarzami i skrzynkami mailowymi
  • Organizowanie podróży
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań partnera zarządzającego
  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji i zarządzanie nią
  • Raportowanie
  • Wsparcie przy rekrutacjach

Wymagania pracodawcy

  • J. angielski min. C1
  • J. niemiecki - nice to have
  • Doświadczenie min. 2-3 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość dowolnego systemu CRM
  • Znajomość pakietu Microsoft Office

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Aktualne oferty pracodawcy
2574

Asystent/ka Zarządu, Warszawa