Asystent/-ka Zarządu

VEA Spółka z o.o.O firmie

  • Nowy Świat 5
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Asystent

VEA Spółka z o.o.

Nowy Świat 5

Warszawa

Firmę VEA Private Investments tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku bankowości inwestycyjnej oraz branży nieruchomości. Spółka reprezentuje i obsługuje szerokie grono Klientów Zamożnych w obszarze inwestycyjnym, biznesowym, prawnym, podatkowym oraz prowadzi biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
W związku z dynamicznym rozwojem  VEA Private Investments poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Współpraca z Zarządem
  • Współpraca z dostawcami usług
  • Odpowiedzialność za biuro
  • Pomoc prawna w przygotowywaniu dokumentów, umów, pism
  • Koordynowanie kwestii związanych z bieżącym funkcjonowaniem siedziby firmy
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekiwania:

  • Student prawa, finansów lub ekonomii.
  • Zainteresowanie obszarem prawnym
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Systematyczność, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego na kilku płaszczyznach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji
  • Pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w centrum Warszawy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy