Oferta pracy

Asystent/-ka Zarządu

EMERGOO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy firmą dostarczającą produkty najwyższej jakości z takich kategorii produktowych jak panele podłogowe, listwy przypodłogowe, podłogi drewniane i inne produkty z kategorii wykończenia wnętrz. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami w Europie i na świecie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć dla klientów usługi na najwyższym poziomie, a każdy klient otrzymuje od nas wsparcie w każdym etapie świadczonych przez nas usług.

Opis stanowiska:

  • wspieranie  Zarządu (3 osobowego) w realizacji codziennych obowiązków,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu,
  • organizacja spotkań i wyjazdów służbowych,
  • wspieranie zarządu w realizacji codziennych obowiązków,
  • nadzór i odpowiedzialność nad obiegiem dokumentów,
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, ofert,
  • redagowanie pism.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność redagowania pism,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office w zakresie edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i kreatora prezentacji
  • inicjatywa i kreatywność,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów);
  • czynne prawo jazdy kat. B mile widziane

Dlaczego Emergo:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku

Zapewniamy naszym pracownikom:

  • Brak nudy, różnorodność wykonywanych zadań
  • Możliwość rozwoju - Firma rozwija się dynamicznie, a Ty razem z nami
  • Praca w zespole „otwartych umysłów”
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy