Ta oferta pracy jest nieaktualna od 299 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-07-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Opcja.pl Sp. z o.o.

    Opcja.pl to dwudziestoosobowa firma informatyczna. Świadczymy usługi doradcze i informatyczne od 1991 roku.
    Więcej o nas:
    www.opcja.pl

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: AZ 08/2017

    Zakres obowiązków

    • Wsparcie organizacyjne i administracyjne Zarządu.
    • Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz.
    • Organizacja spotkań i wydarzeń.
    • Prowadzenie spraw zapewniających sprawne funkcjonowanie biura.
    • Zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji.

    Wymagania

    • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne i pozytywna energia.
    • Zdolności organizacyjne, terminowość, skrupulatność.
    • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych.
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Mile widziana znajomość internetu na poziomie zaawansowanego użytkownika (CMS i zarządzanie treścią serwisów www, e-biznes, e-marketing).
    • Mile widziana podstawowa znajomość czynności administracyjnych i gospodarczych w firmie.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia do pracy.
    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji.
    • Przyjazną atmosferę w pracy.
    • Pracę na zielonej Saskiej Kępie, blisko centrum Warszawy.
    • Świeżo paloną kawę,  taras z widokiem na ogród.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".