Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Isobar Poland Group powstała w wyniku połączenia spółek posiadających uzupełniające się wzajemnie kompetencje. Łączymy to, co najlepsze: strategiczno – kreatywne podejście Isobaru , technologiczno – consultingowe kompetencje Hypermedia i ideę kampanii social by design, według której pracuje Lubię to. W takim składzie jesteśmy w stanie dostarczać kompleksowe rozwiązania biznesowe dla największych graczy na rynku – zarówno lokalnym jak i globalnym.

    Isobar Poland Group współpracuje także z pozostałymi spółkami wchodzącymi w skład naszej sieci Dentsu Aegis Network. W tak zacnym gronie ekspertów możemy śmiało mówić, że digital nie ma przed nami tajemnic. Chcesz przekonać się jakie korzyści płyną z pracy w tak zróżnicowanym środowisku?

    Aktualnie szukamy osoby, która dołączy do nas jako:
    Asystentka Zarządu
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • koordynacja działań administracyjno – organizacyjnych
    • zarządzanie kalendarzem Prezesa Zarządu
    • zarządzanie korespondencją mailowa Prezesa Zarządu
    • organizacja wyjazdów służbowych i spotkań biznesowych
    • rozliczanie kosztów delegacji
    • zapewnienie właściwego obiegu korespondencji i dokumentów
    • przygotowywanie prezentacji, tłumaczeń (ang/pl; pl/ang)

    Nasze oczekiwania:

    • 2-letnie doświadczenie w  pracy na stanowiskach asystenckich, z kadrą zarządzającą
    • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, pozwalającym na swobodną komunikację (całość korespondencji firmowej prowadzona jest w j. angielskim)
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
    • wykształcenie wyższe
    • asertywność, dynamizm i zdecydowanie w działaniu
    • umiejętność planowania i organizacji pracy
    • zdolność do pracy pod presją czasu
    • pełna dyspozycyjność
    • wysoka kultura osobista, komunikatywność
    • umiejętność pracy w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku

    Co dajemy od siebie?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B
    • Bogaty pakiet otwartych szkoleń w obszarze digitalu oraz inicjatywy wspierające rozwój w tym obszarze
    • Pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym, oraz Day Care dla dzieci
    • Możliwość angażowania się w projekty z zakresu innowacyjnych technologii (Maker Lab - https://hypermedia.pl/#Work)
    • Hektolitry pysznej, gorącej kawy!
    • Możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network

    Prosimy o uwzględnieniu w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

    Hypermedia Sp. z.o.o
    Ul. Domaniewska 49, wejście C
    02-672 Warszawa
    Telefon: +48 22 441 80 00
    Fax: +48 22 441 80 01
    kontakt@hypermedia.pl