Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa 28159/001

    Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta/ki będzie dostarczać codzienne wsparcie w funkcjonowaniu biznesowym Członków Zarządu oraz, co najważniejsze, bardzo mocno wspierać osoby zarządzające w koordynowaniu projektów, które prowadzą.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest firma, która jest częścią międzynarodowej grupy. Nasz Klient działa w obszarze inwestycji i jest jednym z najprężniej działających w swojej branży.

    Opis stanowiska

    • Administracyjne i merytoryczne wsparcie pracy Zarządu
    • Zapewnienie wsparcia w koordynacji projektów, w które zaangażowany jest Zarząd
    • Przygotowywanie prezentacji, materiałów, zestawień zgodnie z bieżącymi potrzebami Zarządu
    • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i informacji w firmie
    • Bieżące wsparcie ad hoc

    Profil kandydata

    • doświadczenie na stanowisku w obszarze wsparcia biura, biznesu, osób zarządzających
    • mile widziane doświadczenie w organizacji eventów, we wsparciu koordynacji projektów
    • zaawansowana znajomość angielskiego
    • zaangażowanie w pracę, empatia, pozytywne nastawienie do obowiązków
    • umiejętność koordynacji, wychodzenia zawsze o krok przed przełożonych

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page