Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 17.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SuperKsięgowa.pl to ogólnopolskie innowacyjne biuro rachunkowe ON-LINE dla małych i średnich przedsiębiorstw z pełnym zakresem obsługi księgowej. To uznana na rynku marka i jedno z najpopularniejszych tego typu rozwiązań w Polsce, docenione przez Klientów, wyróżnione licznymi nagrodami i certyfikatami.

    SuperKsięgowa.pl została wybrana jako partner mBanku do świadczenia usługi księgowej w ramach innowacyjnej w skali europejskiej oferty mKsięgowość.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie Zarządu w codziennej pracy;
    • Obsługa recepcji i gości ;
    • Zarządzanie sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi biura;
    • Rezerwacja i nadzór nad spotkaniami;
    • Budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, nie jest warunkiem koniecznym;
    • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie i inicjatywa;
    • Skrupulatność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Pozytywne nastawienie i energiczność;
    • Umiejętność koordynowania wielu spraw jednocześnie;
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
    • Odpowiedzialność, dokładność i sumienność;
    • Zarządzanie sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi biura;
    • Znajomość j. angielskiego na wysokim poziomie jest warunkiem koniecznym (C1)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie;
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę;
    • Przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów;
    • Długofalową współpracę;
    • pracę na pełny etat w godzinach 9:00 - 17:00;
    • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"