Asystent/ka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-02-11
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2019-03-13)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W celu świadczenia usług dla naszego klienta międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki Zarządu.

    Nr ref.: /197/02/2019/NS/36943
    Warszawa
    oferujemy
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • raca na Mokotowie,
    • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
    • pakiet benefitów (karta sportowa Multisport i opieka medyczna Medicover),
    • możliwość rozwoju w ramach organizacji
    • praca w ciekawym miejscu i przyjemnej atmosferze
    • wynagrodzenie od 6000 do 8000 pln brutto

    zadania
    • wsparcie Prezesa (prowadzenie i koordynacja jego kalendarza, rezerwacje i rozliczenia służbowe, organizacja spotkań, inne bieżące zadania,
    •  koordynacja pracy pośrednika, który wspiera nie-polskojęzycznych pracowników firmy (nadzór nad terminowością ich usług i jakością wsparcia przy relokacjach,
    • organizacja wydarzeń dla pracowników w biurze (nie częściej niż raz na kwartał),
    • nadzór nad planem rozlokowania stanowisk pracy w biurze (koordynacja współpracy z firmą zewnętrzną wspierającą w tym zakresie)
    oczekujemy
    • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, na którym szlifowałaś/eś dobrą organizację pracy,
    • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym (komunikacja w mowie i piśmie),
    • lubisz, gdy dużo się dzieje – pracujemy w bardzo dynamicznym środowisku,
    • działasz odpowiedzialnie i z inicjatywą,
    • potrafisz koordynować wiele zadań na raz i efektywnie organizować własną pracę,
    • posiadasz wysoką kulturę osobistą i umiesz odnaleźć się w bardziej lub mniej formalnych sytuacjach

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47