Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent-ka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inteligentny Budynek Polska od ponad 15 lat jest jednym z krajowych liderów branży automatyki budynkowej w Polsce. Swoją stabilną pozycję osiągnęliśmy wykonując kompleksowo ponad 300 inteligentnych instalacji w całej Polsce i Europie. Jesteśmy członkiem elitarnej, amerykańskiej organizacji CEDIA, skupiającej 3500 tys. starannie wyselekcjonowanych firm ze świata z branży automatyki i audio-wideo.

    W 2014 roku nasza spółka została wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych rolet zewnętrznych francuskiej firmy Bubendorff.

    Markę Inteligentny Budynek reprezentują: Paweł Zagumny, World Orchestra Grzech Piotrowski, Joanna Lewandowska

    Inteligentny Budynek Polska to aktywny zespół, który łączy swoją pasję z zaangażowaniem w pracę. Jeśli szukasz wyzwań, dołącz do nas!
    ASYSTENT/KA ZARZĄDU
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne prowadzenie sekretariatu / realizacja bieżących zadań administracyjno–organizacyjnych
    • Samodzielne prowadzenie i obsługa sklepu internetowego
    • Przygotowywanie dokumentów dla księgowości zewnętrznej
    • Tworzenie ofert dla klientów / wsparcie operacyjne w przygotowywaniu dokumentów, raportów, prezentacji
    • Koordynacja obiegu dokumentacji i właściwego przepływu informacji
    • Kontakty z architektami
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi
    • Organizowanie spotkań, zarządzanie kalendarzem

    Wymagania:

    • Skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • Bardzo dobra znajomość MS Office ( w szczególności Excel )
    • Mile widziana znajomość obsługi systemu operacyjnego Mac OS
    • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole
    • Zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność
    • Umiejętność radzenia sobie z nowymi wyzwaniami
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
    • unikalne, przyjazne środowisko pracy
    • gwarancja ciekawych zadań i rozwoju osobistego
    • współpraca z profesjonalistami, szkolenia
    • wyjazdy służbowe na inspirujące targi i eventy branżowe
    • praca w stałych godzinach  - wolne weekendy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.