Asystent/ka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 25.06.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 25.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

    Do naszej centrali poszukujemy osoby na stanowisko:

    ASYSTENT/KA ZARZĄDU

    Zakres obowiązków

    • Kompleksowe wsparcie Zarządu/Rady Nadzorczej w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych.
    • Koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji między Zarządem a pozostałymi pracownikami.
    • Przygotowywanie raportów, zestawień i dokumentacji na potrzeby Zarządu.
    • Prowadzenie kalendarza spotkań i korespondencji Zarządu (w tym redagowanie pism).
    • Organizacja podróży służbowych oraz spotkań biznesowych na terenie kraju i za granicą (rezerwacja hoteli, biletów lotniczych).
    • Współpraca z instytucjami w Polsce i zagranicą.
    • Terminowa i efektywna realizacja zleconych zadań.

    Wymagania

    • Minimum 3 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Doskonałe umiejętności organizacji pracy, ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem.
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację– warunek konieczny.
    • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office.
    • Wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne.
    • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
    • Dojrzałość zawodowa, rzetelność, dokładność i terminowość.
    • Sumienność, samodzielność i odpowiedzialność.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur grupy.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, atrakcyjne zniżki pracownicze na kosmetyki, dofinansowanie multisport oraz ubezpieczenia na życie).
    • Bardzo dobra atmosfera pracy.
    • Owocowe poniedziałki i środy.
    top
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHZ Baltona SA z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych lub w inny sposób przeze mnie dostarczonych, dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego."