Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

ASSAY MANAGEMENT SPÓŁKA Z O. O.O firmie

ASSAY MANAGEMENT SPÓŁKA Z O. O.

Cybernetyki 19B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zarządu w realizacji strategii biznesowych

  • Prowadzenie komunikacji ze spółkami portfelowymi

  • Partycypacja w operacyjnych procesach decyzyjnych

  • Bieżące wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach

  • Prowadzenie kalendarza, wsparcie w organizacji spotkań

  • Nadzór nad dokumentami, umowami, protokołami

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w spółce oraz podmiotami współpracującymi (kancelarie notarialne, prawne, audytorskie)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami i projektami

  • Podstawowa znajomość rynku finansowego/inwestycyjnego

  • MS Office na poziomie min. bardzo dobrym: Word, Power Point, Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego reagowania na sytuacje

  • Samodzielność w działaniu i organizacji pracy

  • Zdolność pracy wielozadaniowej

  • Podstawowe zdolności copywritingowe

  • Angielski min. B2 w mowie i piśmie

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym i energicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Grupa Assay zajmuje się m.in. działalnością inwestycyjną. Firma dokonuje inwestycji w spółki o wysokim potencjale wzrostu, zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności lub będących na wczesnym etapie rozwoju (tzw. start-up’y). Assay zrzesza 23 spółki z różnych segmentów rynku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy