Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zarządu

  • Pikutkowo (pow. włocławski), Włocławek, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 17.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DETAL-MET Sp.z o.o. wiodący producent systemów wodnych i izolacyjnych poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Włocławek (okolice), Pikutkowo (pow. włocławski)

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa sekretariatu i prowadzenie spraw administracyjnych,
    • Rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
    • Organizacja i obsługa spotkań służbowych,
    • Prowadzenie kalendarza Prezesa Zarządu,
    • Organizacja oraz sporządzanie notatek ze spotkań Zarządu,
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji,
    • Przygotowywanie pism, dokumentów i zestawień na potrzeby Zarządu,
    • Tłumaczenie korespondencji i dokumentów na język angielski,

    Wymagania:

    • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Umowę o pracę na pełen etat,
    • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8 -16,
    • Miłą atmosferę pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.