Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Zarządu

EvoBus Polska Sp. z o.o.

  • Wolica (pow. pruszkowski)

    Wolica (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy biura zarządu

  • nadzór nad procesami i dokumentacją z obszaru działania zarządu spółki

  • nadzór i dokumentacja procesów z obszaru ochrony konkurencji

  • prowadzenie korespondencji firmowej

  • ogólna administracja funkcjonowania biura

  • prowadzenie rejestru dostawców i umów

  • prowadzenie innych rejestrów wymaganych wewnętrznymi procesami firmy

  • zamówienia i rozliczenia usług związanych z podróżami służbowymi

  • przygotowanie różnego rodzaju materiałów (w tym prezentacji graficznych, filmowych), tekstów przemówień

  • bieżące drobne tłumaczenia

  • wsparcie organizacyjne procesu

  • planowania i raportowania w obszarze sprzedaży

  • wsparcie procesu organizacji szkoleń dla Klientów, sieci partnerów i autoryzowanych stacji serwisowych

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe - znasz język angielski lub niemiecki na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i w piśmie

  • potrafisz korzystać z pakietu MS Office i masz gotowość obsługi wewnętrznych systemów informatycznych

  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną i odpowiedzialną

  • potrafisz pracować pod presją czasu

  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy

My, EvoBus Polska, jesteśmy spółką córką koncernu Daimler Truck AG. Jako reprezentant marek Mercedes-Benz, Setra, OMNIplus i BusStore już dziś jesteśmy wiodącym dystrybutorem pełnej gamy produktów nie tylko na europejskim rynku autobusowym lecz także na całym świecie. Nie ustając w naszym rozwoju, staramy się zawsze oferować ponadczasowe rozwiązania mobilne wychodzące naprzeciw wyzwaniom przyszłości.

Przewiń do profilu firmy