Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

STB KONCEPT SP. Z O.O.O firmie

STB KONCEPT SP. Z O.O.

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5

Wołomin

Firma STB Koncept zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Działamy na rynku od ponad 20 lat, oferując najwyższej jakości materiały styropianowe do izolacji budynków. Nasze produkty wykorzystywane są w wielu sektorach budownictwa jako materiał izolacyjny podłóg, stropów i dachów, a także izolacji fasad.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Obowiązki

  • wsparcie Zarządu w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych,
  • sporządzanie notatek służbowych ze spotkań Zarządu,
  • prowadzenie kalendarza spotkań wewnętrznych i zewnętrznych Zarządu, w tym również organizowanie spotkań i podróży Członków Zarządu oraz rozliczanie wydatków służbowych,
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, różnego rodzaju pism i dokumentów oraz korespondencji,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentacji, nadzór nad formalnymi dokumentami spółki (kompletowanie, przechowywanie, archiwizowanie),
  • przygotowywanie dokumentów do walnego zgromadzenia wspólników,
  • zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie,
  • organizacja zebrań, konferencji i spotkań,
  • pomoc w bieżących pracach administracyjno-księgowych.

Wymagania

  • przynajmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • inicjatywa, kreatywność oraz dynamika w działaniu,
  • zdolności analityczne, umiejętność pracy z danymi oraz z raportami,
  • pozytywna energia,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podjęcia pracy w Cięciwie (pod Wołominem).

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje, kursy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny – 3 miesiące, następna na czas nieokreślony),
  • pracę w nowo wybudowanym biurze.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź nasze strony internetowe:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku
prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy