Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Selsey Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Selsey Sp. z o.o.

Selsey Polska Sp. z o.o. | Sklep internetowy z meblami

Wrocław

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów on-line. Naszą misją jest kreować trendy wnętrzarskie i tworzyć takie portfolio, które zadowoli wszystkie grupy klientów. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszych produktów jest produkowana w Polsce. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP100 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2019 r.

Uważamy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też robimy wszystko, aby nasi pracownicy czuli się u nas szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę. Lubimy trampki, ale nosimy też lakierki. Wybieramy kreatywność od sztywnych procedur. Jesteśmy otwartymi ludźmi z wieloma pasjami. Stawiamy na chęć rozwoju, elastyczność i nieszablonowe myślenie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł zostanie wysłuchany - dobrze trafiłeś.

Asystent Zarządu / Specjalista ds. Administracji

Twoje zadania:

  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie (ewidencjonowanie dokumentów - umów, pism)
  • Wsparcie Zarządu w bieżących projektach (optymalizacja kosztów, wyposażenie biura, imprezy firmowe, zapytania ofertowe itp.)
  • Dbanie o wygląd biura oraz dobry wizerunek firmy
  • Obsługa recepcji - przyjmowanie gości i obsługa spotkań służbowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu umów i dokumentów, weryfikacja ich poprawności
  • Zakupy na potrzeby funkcjonowania biura
  • Organizacja podróży służbowych (rezerwacja hoteli, biletów, przygotowywanie faktur podróży)
  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie i archiwizacja korespondencji
  • Wsparcie w obsłudze floty samochodowej (przeglądy, serwisy)
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi, podmiotami administracyjnymi

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie z obszaru administracji
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i wielozadaniowość
  • Czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód (zwrot kosztów użytkowania pojazdu)
  • Otwartość na dodatkowe projekty i chęć rozwoju w organizacji
  • Otwartość na innych i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę
  • Dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi
  • Pakiet socjalny: karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Darmowy parking
  • Możliwość pracy w trybie home office
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Niniejsza informacja przekazywana jest zgodnie z postanowieniami art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1), w skrócie RODO.

Biorąc udział w rekrutacji przekazujesz swoje dane osobowe. Ich podanie jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, zgodnie z przepisami kodeksu pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych, nie wynikających z przepisów prawa, w tym udział w przyszłych procesach rekrutacji jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody. Administratorem tych danych stanie się Selsey Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-156) przy ulicy Stargardzkiej 2a. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby i przez okres rekrutacji (4 miesiące od daty aplikacji), po tym czasie zostaną usunięte, chyba że wyraźnie zdecydujesz, że możemy je przetwarzać na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji – wtedy dane te będą przetwarzane nie dłużej niż 2 lata od wyrażenia przez Ciebie odrębnej zgody. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. a – c RODO. Posiadasz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych, a także możesz wymagać ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz dostępu do nich – wystarczy że napiszesz pod adres: [email protected] Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe przetwarzamy nieprawidłowo, możesz złożyć skargę do organu nadzorczego a także skorzystać ze środków ochrony prawnej przed sądem. Dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem tych, z którymi podpisaliśmy umowy współpracy, np. obsługującym nasze systemy teleinformatyczne. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania. Transfery danych w obrębie Unii Europejskiej korzystają z zasady swobodnego przepływu danych. Zgodnie z nią przekazywanie danych z Polski do innych państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) jest traktowane tak samo, jakby miało miejsce na terenie Polski.

W niektórych przypadkach Twoje dane będą przekazywane również podmiotom spoza obszaru EOG. Dokonujemy tego wyłącznie w zgodzie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, tj. na podstawie: decyzji Komisji Europejskiej potwierdzającej, że państwo trzecie zapewnia odpowiedni stopień ochrony, tj. na podstawie porozumienia w sprawie Tarczy Prywatności UE-USA. Więcej informacji ws. programu można znaleźć na stronie www.privacyshield.gov.

Takimi podmiotami są: Google LLC, Google Ireland Limited, Google Asia Pacific Pte. Ltd. oraz inne podmioty, które bezpośrednio lub pośrednio kontrolują lub są kontrolowane przez Google LLC. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez te podmioty można znaleźć pod adresem: https://gsuite.google.com/terms/dpa_terms.html .

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy