Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Mamut Polska S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Mamut Polska S.A. jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw piekarskich, specjalizujących się w produkcji wyrobów piekarsko - ciastkarskich trwałych. Priorytetem firmy jest rozwój w oparciu o światowe trendy żywieniowe oraz wzmacnianie idei, że wysoka jakość produktów to nie luksus, a standard.

Posiadamy wieloletnią tradycję. Dynamicznie się rozwijamy. Zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój pracowników, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Kompleksową obsługa sekretariatu,
  • Organizację i wsparcie pracy Zarządu, prowadzenie kalendarza spotkań,
  • Przygotowywanie i obsługa spotkań,
  • Obsługa korespondencji, ewidencję i nadzór nad obiegiem dokumentacji przychodzącej i wychodzącej
  • Zapewnienie i nadzór sprawnego przepływu informacji między działami,
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji na terenie całego zakładu, przygotowywanie dokumentacji przed oraz po inwentaryzacji,
  • Zamawianie artykułów biurowych,

Oczekujemy od Ciebie:

  • Biegłej znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Dobrej znajomości obsługa pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Lojalności i dyskrecji
  • Samodzielności, kreatywności
  • Sumienności i odpowiedzialności

Zapewniamy Tobie:

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań
  • Zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Opiekę medyczną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Wyrażam zgodę/y na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Firmę Mamut Polska S.A. z siedzibą w Poznaniu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy