Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

Cargounit Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu oraz dbałość o jego sprawne funkcjonowanie,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,

  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie sprawnego przepływu informacji,

  • pomoc w organizacji i koordynacji działań organów Spółki m.in. organizacja spotkań i wyjazdów biznesowych,

  • organizacja i rozliczanie podróży służbowych,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród kontrahentów i pracowników,

  • organizowanie i obsługa spotkań, konferencji, itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe min. licencjat,

  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku,

  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • wysoka kultura osobista i doskonała organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet medyczny,

  • partnerskie relacje w firmie,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

CARGOUNIT jest wiodącą firmą aktywną w obszarze wynajmu lokomotyw w Europie Środkowej.

W ofercie CARGOUNIT znajduje się 185 lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz elektryczne zespoły trakcyjne do obsługi przewozów pasażerskich.

Przewiń do profilu firmy