Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

MASTERBORN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 09 gru 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Radka - COO MasterBorn w codziennych obowiązkach i zadaniach ad hoc - zadanie biznesowe i personalne (zachęcamy do zapoznania się z profilem Radka na LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/radoslawpaklikowski/)

  • Wsparcie firmy przy zadaniach administracyjnych związanych z organizowaniem biura

  • Udział w spotkaniach, opracowywanie notatek, raportów, korespondencji

  • Zarządzanie kalendarzem oraz organizowanie spotkań

  • Przypominanie o ważnych zadaniach i deadline’ach

  • Organizacja podróży, transportu, zapewnienie wymaganej dokumentacji, rezerwacja zakwaterowania oraz planowanie aktywności, obsługa różnych stref czasowych

  • Wsparcie zespołu np. przy organizacji wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Wdrażanie i usprawnianie procedur/systemów administracyjnych

  • Gotowość do pracy w trybie hybrydowym: min. 4 dni z biura, 1 dzień zdalny

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na tym stanowisku lub podobnym min. 2 lata

  • Zorganizowanie, podzielność uwagi i umiejętność ustalania priorytetów

  • Odpowiedzialność i punktualność

  • Elastyczność i umiejętność adaptacji

  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji

  • Proaktywność i przejmowanie inicjatywy

  • Skrupulatność, przykuwasz uwagę do szczegółów

  • Postawa problem-solving

  • Język angielski C1

  • Prawo jazdy kat B

  • Doświadczenie z Google Suite - Gmail, Docs, sheets, slides (MAC OS preferowane, pracujemy na sprzętach Apple)

Mile widziane

  • Otwartość na poznawanie zagadnień technicznych, które dotyczą realizowanych projektów

  • Zainteresowanie technologią

  • Doświadczenie w branży IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

Jesteśmy polskim zespołem, który tworzy najwyższej jakości projekty IT.

Nasz software house został założony przez Gray’a Skinnera i Radka Paklikowskiego - od początku współpracujemy wyłącznie z klientami z USA, a nasz zespół wyróżnia amerykański mindset i holistyczne podejście do klientów.

100% klientów pozyskujemy z poleceń - większość z nich to biznesy związane z Doliną Krzemową, gdzie Radek i Gray są dobrze znani jako eksperci w zakresie software’u i jako mentorzy wspierający młode startupy amerykańskie.

Na naszym pokładzie mamy światowej klasy Ekspertów i Senior Developerów React i Node.js. Cechuje nas agile’owy mindset - zarówno zespół deweloperski, UX/UI Designerów, HR & EB jak i całą firmę.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje