Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent(ka) Zarządu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-09-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BONIFRATERSKIE CENTRUM ZDROWIA SP. Z O.O.

    zatrudni

    Asystenta\kę Zarządu

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres zadań:

    • kompleksowa obsługa administracyjna Biura Zarządu
    • wsparcie Zarządu w bieżących działaniach związanych z funkcjonowaniem spółki
    • dbanie o sprawny przepływ informacji oraz korespondencji
    • przygotowywanie raportów i prezentacji na potrzeby spółki
    • obsługa sekretariatu
    • administracyjne wsparcie pracowników spółki
    • organizacja spotkań

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętność współpracy z zespołem
    • rzetelność, systematyczność i terminowość w działaniu
    • dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia

    Wymagane dokumenty:

    • curriculum vitae, list motywacyjny
    • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
    • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w młodym i energicznym zespole
    • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • możliwość zdobycia doświadczenia

    Uprzejmie prosimy przesyłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi za pomocą przycisku Aplikuj.

    Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 71 712 07 00.
    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. [dalej: BCZ Sp. z o.o.], zgodnie z zapisami art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. [Dz. Urz. UE L 119
    z 04.05.2016] na potrzeby prowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego, w zakresie wynikającym
    z treści ogłoszenia rekrutacyjnego oraz przedstawionej aplikacji/oferty*.

    bottom2
    Podanie danych osobowych oraz zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne, jednak odmowa ich podania lub brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

    Jednocześnie na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. informuję, iż:
    1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
      z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. gen. R. Traugutta 57/59,
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w wersji papierowej i elektronicznej na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a-b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., na potrzeby związane z realizacją przez BCZ Sp. z o.o. procesu rekrutacji,
    3. Dane nie będą przekazywane do państwa obcego ani organizacji międzynarodowej,
    4. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany,
    5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji oraz przez okres wyznaczony przez administratora danych, nie dłuższy niż 6 miesięcy,
    6. kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych – [email protected] / tel. 71 712 07 00,
    7. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą jednostki organizacyjne Bonifraterskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. obsługujące kadry oraz wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
    8. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie w przypadku świadczeń komercyjnych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    9. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
    10. Podanie danych osobowych oraz zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne, jednak odmowa ich podania lub brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.