Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu z językiem angielskim

PLONY sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 9505 650 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 9505 650 netto (+ VAT) / mies.

PLONY sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 181 B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań;

  • Zdobywanie informacji oraz tworzenie prezentacji, raportów, analiz;

  • Redagowanie pism, wiadomości, notatek i dokumentów;

  • Opiekowanie się pocztą przychodzącą i wychodzącą;

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów;

  • Organizowanie i dokumentowanie spotkań firmowych;

  • Przygotowywanie i organizowanie podróży służbowych;

  • Troska o gości krajowych i zagranicznych;

  • Organizacja wydarzeń firmowych;

  • Dbanie o to, żebyśmy zawsze mieli wszystko co potrzebne do pracy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację z gośćmi z zagranicy (C1);

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość programów biurowych (Office, Gsuite;);

  • Uczciwość, sumienność, dokładność, odpowiedzialność;

  • Inicjatywa w działaniu i samodzielność;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne;

  • Zdolność organizacyjna;

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Pracę która ma znaczenie i jest dla nas bardzo ważna!

Przyjazną, wspierającą atmosferę i otwarte środowisko ludzi o szerokich poglądach;

Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;

Możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach;

Możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy;

Szkolenia, kursy, udział w konferencjach.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • niezbędne narzędzia i oprogramowania

  • kursy - szkolenia

  • udział w konferencjach i webinarach

W PLONY Sp. z o.o. pomagamy nowoczesnym przedsiębiorcom siać reklamę w intrenecie. Zwiększamy zyski ze sprzedaży online. Ściągamy im nowych klientów ze świata telefonów i przeglądarek.

Specjalizujemy się w marketingu eksperymentalnym: bierzemy pod lupę trendy konsumenckie w sieci i w oparciu o nie zwiększamy zasięg i osiągamy klientom lepsze wyniki sprzedaży z reklam.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje