Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu z językiem angielskim

CRE Polskie ePłatności

5 0009 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Marynarska 15

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kalendarzem i koordynacja spotkań członków Zarządów Grupy PeP.

  • Koordynowanie organizacji spotkań Zarządu i Rady Nadzorczej oraz spotkań biznesowych dla Spółek Grupy PeP.

  • Wsparcie w przygotowaniu prezentacji dla członków Zarządu Spółek Grupy PeP.

  • Organizowanie krajowych i zagranicznych podróży członków Zarządów Grupy PeP.

  • Wsparcie Działu Prawnego w koordynacji obiegu dokumentacji korporacyjnej Spółek w Grupie PeP.

  • Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem Spółek Grupy PeP, a innymi komórkami organizacyjnymi w firmie.

  • Podejmowanie gości, a także dbałość o estetykę biura.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie związane z pracą przy Biurze Zarządu.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację, poziom min. B2/ C1- Warunek konieczny.

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Administracja, lub pokrewne.

  • Wysoka kultura osobista, dyskrecja, zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji.

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości MS Office (w szczególności Power Point i Excel);

Mile widziane

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.

  • Elastyczna forma zatrudnienia: UoP lub B2B, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po 3 miesiącach.

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, imprezy integracyjne i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets -lidera europejskiej branży płatniczej

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.