Oferta pracy

Asystent /-ka Zarządu z językiem niemieckim i angielskim

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie administracyjne dla Prezesa i zarządu firmy.

  • Organizowanie podróży służbowych.

  • Zarządzanie kalendarzami, organizowanie spotkań, rozmów i imprez (zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych).

  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji i dokumentacji.

  • Pełnienie funkcji łącznika między Prezesem a osobami wewnątrz i na zewnątrz firmy.

  • Komunikowanie się z organami zarządzającymi firmy, w tym organizowanie spotkań i przygotowywanie dokumentów w razie potrzeby.

  • Zarządzanie informacjami wysoce poufnymi z zachowaniem dyskrecji.

  • Tworzenie i utrzymywanie systemów archiwizacji różnych akt i dokumentacji.

  • Ścisła współpraca z zespołem Back Office w celu nadzorowania codziennych operacji biznesowych.

  • Przygotowywanie briefingów, korespondencji, sprawozdań, dokumentów i prezentacji w imieniu Prezesa.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe – preferowane filologiczne o profilu tłumaczeniowym

  • Doskonałe umiejętności planistyczne i organizacyjne z umiejętnością pracy wielozadaniowej, pracy pod presją czasu i nadawania priorytetów stale zmieniającym się obciążeniom pracą.

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie, pozwalająca na tłumaczenia ustne i pisemne.

  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)

  • Umiejętność obsługi programów telekonferencyjnych (Teams, Skype)

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne wymagane do zajmowania się sprawami poufnymi i delikatnymi .

  • Umiejętność budowania relacji na wszystkich poziomach.

  • Inicjatywa i kreatywność w znajdowaniu nowych rozwiązań i rozwiązywaniu problemów.

  • Dyskrecja i wiarygodność: stanowisko jest stroną poufnych informacji.

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Długofalową współpracę w formie umowy o pracę.

  • Możliwości rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pakiet firmowych benefitów.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy