Oferta pracy

Asystent/-ka Zarządu - zarządzanie biurem

ARSKOM GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wioślarska 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Asystent

ARSKOM GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wioślarska 8

Warszawa

Największa w Polsce agencja marketingu sportowego, od lat współpracująca
z czołowymi sportowcami i realizująca kampanie dla największych marek technologicznych – globalnych kreatorów trendów i liderów rynku.

Specjaliści od Public Relations, Social Media, Brand Identity & Communication,
Event Marketingu, Personal Brandingu, Aktywizacji Sponsoringu,
Ambasadorów i Projektów Niestandardowych.

Opis stanowiska

  • Obsługa asystencka CEO,
  • Obsługa sekretariatu biura zarządu,
  • Prowadzenie kalendarza spotkań członków zarządu oraz organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych (zamawianie biletów lotniczych i kolejowych, rezerwacja hoteli, sal konferencyjnych itp.) oraz rozliczanie wydatków z nimi związanych,
  • Koordynowanie pracy biura oraz współpraca z administratorem biurowca (parking, firma sprzątająca),
  • Kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura oraz działaniem urządzeń biurowych,
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentacji, w tym składanie zamówień w systemie oraz opisywanie faktur,
  • Obsługa benefitów pracowniczych, np. karty sportowo-rekreacyjnej
  • Planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura
  • Sporządzanie zamówień i zarządzanie dostawami

Wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego Microsoft Office
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy nad wieloma zadaniami
  • Chęć rozwoju i nauki

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę, młody zespół
  • Elastyczną, dowolną formę zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Benefity pracownicze
  • Możliwość pracy na pół etatu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy