Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

R&D Tech Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zarządu w realizacji bieżących zadań, tj. zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura Zarządu od strony administracyjnej, organizacyjnej i zaopatrzeniowej;

  • weryfikacja, edycja, formatowanie dokumentów i redagowanie pism na potrzeby Zarządu, jak i innych działów, tłumaczenie korespondencji, redagowanie dokumentów i korespondencji; w języku niemieckim i angielskim;

  • uczestnictwo w spotkaniach, koordynacja i zapewnienie prawidłowego przepływu informacji, przygotowywanie notatek i/ lub protokołów;

  • monitorowanie należności i windykacja;

  • zarządzanie korespondencją wchodzącą i wychodzącą;

  • współpraca ze wszystkimi działami Spółki;

  • zarządzanie flotą samochodową (ubezpieczenia pojazdów, likwidacja szkód);

  • organizacja wyjazdów służbowych;

  • wsparcie działu sprzedaży w procesie ofertowania (przygotowanie ofert pod względem formalnym, pozyskiwanie wymaganych zaświadczeń i dokumentów);

  • zarządzanie obiegiem dokumentów, segregacja/ archiwizacja dokumentów;

  • przygotowywanie umów (w tym również umów w zakresie ubezpieczenia mienia, CARGO oraz OC), aneksów, procedur wewnętrznych oraz wsparcie w ich implementacji, jak i współpraca z kancelarią prawną;

  • współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie BHP;

  • współpraca z biurami tłumaczeń (zbieranie ofert, złożenie zlecenia, weryfikacja);

  • organizowanie spotkań, poczęstunków oraz obsługa gości;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość w/w zagadnień;

  • komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi osobami;

  • dobrze widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku;