Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

CCC S.A.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa i organizacja pracy sekretariatu,

  • Dbanie o prawidłowy przepływ korespondencji i informacji w firmie,

  • Prowadzenie kalendarza spotkań,

  • Organizowanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych Zarządu,

  • Wspomaganie codziennej pracy Zarządu oraz ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy,

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla Grupy,

  • Przygotowywanie podsumowań ze spotkań,

  • Egzekwowanie wykonania i raportowanie statusów bieżących zadań,

  • Praca stacjonarna z naszej Centrali w Polkowicach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata),

  • Umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Wysoka orientacja biznesowa,

  • Terminowość i bardzo dobre zorganizowane,

  • Proaktywna postawa oraz profesjonalizm,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego,

  • Dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, Modivo, Deezee oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Możliwości rozwoju.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy