Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Zarządu

WIELOBRANŻOWA PRACOWNIA PROJEKTÓW KOLEJOWYCH sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Żory

    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura i obsługa bieżących spraw administracyjnych

  • Organizacja pracy i kalendarza Członków Zarządu (umawianie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, aranżacja podróży, rezerwacja hoteli, itp.);

  • Koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd Spółki

  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

  • Współtworzenie i dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe

  • najwyższa staranność i samodzielność,

  • znajomość komputera (MS Office, exel)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • elastyczność,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w pracę, sumienność, dokładność,

  • zorientowanie na rozwiązywanie problemów i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • prawo jazdy z kat. B,

To oferujemy

  • możliwość realizacji złożonych i ambitnych projektów w gronie profesjonalistów,

  • stabilną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole

  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • przyjazną atmosferę pracy w nowocześnie zarządzanej firmie,

  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • atrakcyjny system wynagradzania adekwatny do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania w pracę,

  • szkolenia techniczne

O nas

Firma w swej ofercie skupia się na realizacji projektów kolejowych, jak również projektów branż towarzyszących – srk, budownictwo drogowe, tramwajowe i inne. Nasz zespół stanowią osoby z wieloletnim doświadczeniem, które do wszystkich projektów podchodzą z zaangażowaniem, kreatywnością i profesjonalizmem.