Asystent/ka Zespołu Doradców Leasingowych – Wsparcie Sprzedaży

Millennium Leasing Sp. z o. o.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie doradców leasingowych oddziału w zakresie przygotowywania i monitorowania przebiegu transakcji leasingowych

  • Kontakt z klientem/dostawcą dotyczący transakcji

  • Przygotowanie dokumentacji leasingowej (ofert, umowy leasingu, sprzedaży)

  • Współpraca z klientami oraz jednostkami centrali

Nasze wymagania

  • Z doświadczeniem w obsłudze klienta oraz w pracy z dokumentami w instytucji finansowej (leasing, bankowość itp.)

  • Komunikatywnych, operatywnych i dokładnych

  • O wysokiej kulturze osobistej

  • Gotowych do zatrudnienia w oparciu o własną działalność gospodarczą

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w aktywnym i zgranym zespole

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

  • W okresie próbnym, plan wdrożenia, dzięki któremu nowa osoba pozna specyfikę pracy doradców leasingowych

  • Zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności poprzez współpracę z wieloma ekspertami

  • Współpracę z ludźmi, dla których wartościami kluczowymi są: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność.

  • Dla zainteresowanych – przygotowanie do pełnienia funkcji doradcy leasingowego, w możliwością wpływania na poziom własnych zarobków

  • Benefity

  • szkolenia

  • korzystne ceny wykupienia opieki medycznej

  • ryczałt na paliwo

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferuje profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy