Oferta pracy

Asystent/ka Zespołu

Trenkwalder

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie bieżącej pracy biura serwisu,

  • współpraca z kierownictwem organizacji serwisu w ramach uzgodnionego zakresu,

  • wsparcie w organizacji wyjazdów służbowych (bukowanie biletów lotniczych, rezerwacja hoteli itp.),

  • sporządzanie raportów zewnętrznych i wewnętrznych oraz protokołów na potrzeby managerów działu,

  • przygotowywanie dokumentów i materiałów dla managerów działów,

  • rezerwacja sal konferencyjnych, cateringów itp.,

  • prowadzenie dokumentacji i spraw administracyjnych działu serwisu,

  • organizacja i udział w zebraniach, konferencjach oraz spotkaniach służbowych,

  • nadzór nad materiałami reprezentacyjnymi, materiałami biurowymi i artykułami spożywczymi (zakupy, koordynacja stanu ilościowego),

  • dbałość o porządek w biurze oraz koordynacja firm zewnętrznych obsługujących biuro na zasadach umów z podwykonawcami/poddostawcami,

  • administrowanie dostępami do witryn użytkowanymi w ramach serwisu,

  • ewidencjonowanie i aktualizowanie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (wykorzystywana w codziennej pracy),

  • dobra, praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office,

  • odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,

  • świetna organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,

  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - asystenckim / administracyjnym,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pełen pakiet dodatkowych benefitów i premię roczną,

  • możliwość pracy w międzynarodowym zespole,

  • zdobycie doświadczenia w pracy przy unikatowych projektach,

  • zgrany zespół i bardzo miłą atmosferę pracy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy